Креативне освідчення з елементами квесту у Львові

Запуск Вашого відеоролика в кінотеатрі
  • Тривалість: до 90 хв
  • Середній чек: 3000 грн (залежно від кількості додаткових послуг)
  • Можлива індивідуальна розробка сценарію квесту, залежно від смаків і захоплень коханої, а також місць, з якими пов’язані ваші спогади. Тільки оригінальні завдання та максимум азарту з нотками романтики.

Приклад квесту для неї з освідченням у фінальній точці.

Квест розпочинається у торговому центрі. Як тільки Ви відійшли, нібито, по справах або в туалет,  мім вже корчить гримаси та вручає конверт із завданням Вашій коханій людині. Гра почалась.

За наступну годину Ваша друга половинка встигає побачити себе на двох десятках екранів і почути слова кохання на відео, скласти пазл з улюбленим фото, випити каву та власноруч зробити серце з карамелі для свого мужчини у найцікавіших місцях у Львові для закоханих.

І поки мім розважає кохану і робить з нею купу селфі, ми, озброївшись квітами, фотографом та саксофоністом, вже чекаємо їх посеред парку, де все задекоровано кульками.  Мім веде її із закритими очима, аби вона здалеку ні про що не здогадалась.

Три, два, один.. Лунає пропозиція і таке омріяне «Так».

Романтичний вечір для двох може завершитись смачною вечерею на одній з наших затишних та оригінальних локацій: у квітучій оранжереї, старовинній бібліотеці, на даху  або у віп-кімнаті вишуканого ресторану.

Ми завжди рекомендуємо цей варіант освідчення, якщо Ваша кохана любить бути в центрі уваги і цінує оригінальні рішення.

Є ідеї, яких немає в пакетах послуг? Пиши нам!

Створимо побачення під твій смак: від улюблених страв та пісень до гори кульок та феєрверків!