Квиток в “Las Vegas”

*Послуга тимчасово недоступна

ВОНА НЕ ДЛЯ ВСІХ. А тільки для любителів шикарних авто, які мають смак та готові полоскотати собі нерви. Вперше — це не просто місце для побачення, коли ламаєш голову, куди піти у Львові з дівчиною (або хлопцем), а готовий сценарій твого вечора!

Все, що ти маєщ — це адресу. В заданий час за вами приїздить кадилак.Ви одягаєте пов’язки на очі та рушаєте в “Las Vegas”.

Наступним, що побачите  — це інший вимір, куди немає вхідних квитків чи вивісок . Тільки Ви вдвох і 30 найкрутіших машин, які були власністю зірок світового масштабу (від Роллс-Ройса принцеси Діани до бірюзової красуні Брюса Вілліса).  А ще, єдиний у світі екземпляр, біля якого Ви теж зробите фото.

Проте спочатку — трохи романтики. В  3-ьох метрах Вас чекатиме задекорований столик зі смачною вечерею та відпочинком на двох.

У тебе збереглись фото чи відео зі спільних поїздок/святкувань / кілька селфі ? Супер! Ми все зберемо і запустимо на проекторі.

Всі машини строго в чохлах і з порядковим номером. Аби дізнатись, що там – тобі прийдеться зіграти. Тут починається шоу, де занадто гострі емоції, найкрутіші машини країни,  і чистий азарт, якого ніде більше не знайдеш.

Що за шоу? Прийди і побачиш. Бо все, що було в «Las Vegas-i” залишається в “Las Vegas-і”.

Це єдина така ПРИВАТНА колекція в Україні і тільки через нас можна туди потрапити . Тут немає вхідних квитків. І так, це найкращий подарунок ever для того, хто фанатіє від машин.

Ти ж хочеш бути тою особою, яка організувала не просто романтичне побачення у Львові, НАЙКРАЩИЙ ВЕЧІР В ЖИТТІ коханої людини! А так і буде!

Вартість: 3350 грн

Тривалість: півтори години на секретній локації із найдорожчим зібранням автомобілів зірок Голлівуду на території України.

  • Вас зустрічає машина з Лас-Вегасу, яка з пов’язкою на очах довезе Вас до точки призначення

У Лас-Вегасі на Вас чекає:

  • Легка вечеря для двох при свічках ( шампанське/вино, тістечка, корзина фруктів, сік/вода)
  • На проекторі транслюватимуть Ваші  улюблені фото та відео
  • Ви проведете вечір серед романтичної атмосфери та приємної фонової музики.
  • Закритий показ машин з елементами  шоу

Додатково оплачуються :

  • Послуги фотографа: 400 грн
  • Жива музика: 400 грн

Є ідеї, яких немає в пакетах послуг? Пиши нам!

Створимо побачення під твій смак: від улюблених страв та пісень до гори кульок та феєрверків!