Романтичний квест вуличками Львова

Запуск Вашого відеоролика в кінотеатрі
  • Тривалість: до 90 хв
  • Середній чек: 3000 грн (залежно від кількості додаткових послуг)
  • Можлива індивідуальна розробка сценарію квесту, залежно від смаків і захоплень коханої людини, а також місць, з якими пов’язані ваші спогади. Тільки оригінальні завдання та максимум азарту з нотками романтики.

Приклад квесту для неї.

Квест розпочинається у торговому центрі. Як тільки Ви відійшли, нібито, по справах або в туалет,  мім вже корчить гримаси та вручає конверт із завданням Вашій коханій людині. Гра почалась.

За наступну годину Ваша друга половинка встигає побачити себе на двох десятках екранів і почути слова кохання на відео, скласти пазл з улюбленим фото, випити каву та власноруч зробити серце з карамелі для свого мужчини у найцікавіших місцях у Львові для закоханих.

І поки мім розважає кохану і робить з нею купу селфі, ми, озброївшись квітами, фотографом та саксофоністом, вже чекаємо їх посеред парку, де все задекоровано кульками.

Романтичний вечір для двох може завершитись смачною вечерею на одній з наших затишних та оригінальних локацій: у квітучій оранжереї, старовинній бібліотеці, на даху  або у віп-кімнаті вишуканого ресторану.

Є ідеї, яких немає в пакетах послуг? Пиши нам!

Створимо побачення під твій смак: від улюблених страв та пісень до гори кульок та феєрверків!